BMW Rzeszów ZK Motors.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

BMW Rzeszów ZK Motors.

BMW Rzeszów ZK Motors.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym salonem BMW i MINI na Podkarpaciu, oddziałem firmy ZK Motors, która od 2015 roku jest jedynym dealerem BMW w woj. świętokrzyskim.

W salonie w Rzeszowie oferujemy samochody nowe i używane marek BMW i MINI, w tym modele sportowe i elektryczne oraz motocykle. Zapewniamy autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, a także dostarczamy wysokiej jakości oryginale części i akcesoria BMW i MINI.

W 2023 roku rozpoczęliśmy rozbudowę dotychczasowej siedziby salonu. Pragniemy aby powstał kompleks, skupiający w jednym miejscu wszystkie usługi motoryzacyjne: Autoryzowany Salon i Serwis BMW i MINI, Serwis Blacharsko-Lakierniczy, Stację Kontroli Pojazdów, Serwis Motocyklowy, Hotel dla Motocykli, Serwis Wulkanizacyjny z możliwością przechowywania opon i kół oraz myjnię.

Salon w Kielcach jest pierwszym dealerstwem BMW na świecie, które otrzymało Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju od BMW AG w Monachium, potwierdzający ekologiczny aspekt prowadzenia działalności, który jest bliski naszemu sercu.

Blacharnia-Lakiernia to najnowocześniejszy certyfikowany serwis w regionie świętokrzyskim. Obsługujemy samochody wszystkich marek. Wysoka jakość i standardy naszych usług zostały potwierdzone Certyfikatem Blacharsko-Lakierniczym od BMW Polska. Klienci korzystający z serwisu mają do dyspozycji samochody zastępcze BMW, a wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze odbywają się bezgotówkowo.

1 sierpnia 2023 roku otworzyliśmy nowy, autoryzowany salon i serwis BMW i MINI w Radomiu.

Zapraszamy!