DEALER BMW ZK MOTORS RZESZÓW.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Dealer BMW ZK Motors Rzeszów. Salon BMW.

Dealer BMW ZK Motors Rzeszów.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym salonem BMW i MINI w województwie podkarpackim, oddziałem firmy ZK Motors, która od 2015 roku jest jedynym dealerem BMW w woj. Świętokrzyskim.

W naszym salonie w Rzeszowie oferujemy samochody nowe i używane marek BMW i MINI, w tym modele sportowe i elektryczne oraz motocykle. Zapewniamy autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, a także dostarczamy wysokiej jakości oryginale części i akcesoria BMW i MINI.

W 2021 roku rozpoczniemy rozbudowę dotychczasowej siedziby salonu. Pragniemy aby powstał kompleks, skupiający w jednym miejscu wszystkie usługi motoryzacyjne: Autoryzowany Salon i Serwis BMW i MINI, Serwis Blacharsko-Lakierniczy, Stacja Kontroli Pojazdów, Serwis Motocyklowy, Hotel dla Motocykli, Serwis Wulkanizacyjny z możliwością przechowywania opon i kół oraz Myjnię.

Salon w Kielcach jest pierwszym dealerstwem BMW na świecie, które otrzymało Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju od BMW AG w Monachium, potwierdzający ekologiczny aspekt prowadzenia działalności, który jest bliski naszemu sercu.

Nasz serwis Blacharsko-Lakierniczy to najnowocześniejszy certyfikowany serwis tego typu w regionie świętokrzyskim. Świadczy on usługi na najwyższym poziomie nie tylko dla samochodów BMW, ale także innych marek. Wysoką jakość i standardy usług potwierdza uzyskany Certyfikat Blacharsko-Lakierniczy BMW Polska. Klienci korzystający z serwisu mają do dyspozycji samochody zastępcze BMW, a wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze odbywają się bezgotówkowo.

W 2018 roku otworzyliśmy autoryzowany serwis BMW w Radomiu, a już w 2022 roku rozpoczniemy budowę nowego salonu i serwisu.

Zapraszamy!